تبلیغات
๑۩۞۩๑ زندگی زیباست ๑۩۞۩๑ ... - همه چیز درباره محمد رضا مدحی 1...
๑۩۞۩๑ زندگی زیباست ๑۩۞۩๑ ...
صفحه نخست       پست الکترونیک          تماس با ما              ATOM            طراح قالب
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
درباره وبلاگمدیر وبلاگ :من...
مطالب اخیر
فارس: مستند نفوذ محمدرضا مدحی از نیروهای مرتبط با دستگاه‌های امنیتی جمهوری اسلامی ایران در اپوزیسیون خارج نشین بین ساعت 20 تا 22 امشب از شبكه یك سیما پخش می‌شود.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، در پی تصویب طرح تشكیل دولت در تبعید از سوی بنیاد آمریكایی دموكراسی كه بر اساس آن قرار بود مجموعه‌ای از نیروهای با سابقه اجتماعی و مذهبی با ایجاد شورایی اقدام به عملیات خرابكاری و در نهایت براندازی جمهوری اسلامی كنند، محمدرضا مدحی از ایرانیان مقیم خارج كشور برای اداره این دولت انتخاب شد.
سردار مدحی

وی كه پیش از اشتغال به تجارت در خارج از كشور، با دستگاه‌های امنیتی جمهوری اسلامی و نهادهای انقلابی همكاری داشته، با نفوذ در اپوزیسیون خارج كشور و تشكیل گروهی موسوم به "جنبش جمع یاران " با جریانات ضد انقلاب ارتباط گسترده برقرار كرد.

مدحی همچنین با برخی مقامات آمریكایی و همچنین نمایندگان سرویس‌های جاسوسی انگلیس و فرانسه دیدارهای متعدد داشت و آنها از وی خواسته بودند كه با ایجاد ارتباط گسترده با سران فتنه در داخل كشور و جذب نیرو از بدنه دستگاه‌ها و نهادهای مختلف نظام و ایجاد یك شبكه منسجم پروژه دولت در تبعید و براندازی نظام اسلامی را عملیاتی كند.

هنگامی كه قرار شد در راستای این پروژه مدحی و شورای رهبری دولت در تبعید در پادگانی در تل‌آویو مستقر شوند عملیات نجات وی توسط سربازان گمنام امام زمان انجام شد و مدحی به كشور بازگشت.

امشب مستندی تحت عنوان "الماس فریب " از رسانه ملی پخش می‌شود كه روایتی كوتاه از پروژه نفوذ و اشراف دستگاه اطلاعاتی جمهوری اسلامی در كانون اپوزیسیون خارج نشین است كه نمایشی از اقتدار دستگاه امنیتی جمهوری اسلامی ایران و به سخره گرفتن دستگاه‌های امنیتی غرب است.
تصاویر مربوط به محمد رضا مدحی...
مدحی
مدحی
«گوادلوپ 2» این نام كنفرانسی است كه سرویسهای جاسوسی آمریكا، رژیم صهیونیستی، انگلیس، فرانسه و آلمان در آن برای براندازی جمهوری اسلامی با هم همپیمان می شوند و در همراهی با فتنه گران ، جریان ضدانقلاب، منافقین و سلطنت طلبها برای دست زدن به كودتای نظامی علیه ایران طراحی می كنند.
سرویسهای جاسوسی مزبور كه در دو سال گذشته در تلاش بودند با حمایت از فتنه گران و آشوبهای خیابانی به طرح دلخواه خود یعنی انقلاب مخملی دست پیدا كنند به دلیل عدم حمایت مردمی به موفقیت چندانی دست پیدا نمی كنند. در این هنگام پروژه ای در بنیاد دفاع از دموكراسی FDD تعریف می شود كه عملیات براندازی را وارد فاز جدیدی می كند.
مایكل لدین مشاور امنیتی دولت ریگان و از عناصر نومحافظه كار در جریان یك كنفرانس سیاسی در این موسسه می گوید: پشتیبانی قوی از ایرانیانی كه خواهان آزادی هستند یقینا در پایان دادن به رژیم اسلامی در ایران كارگر خواهد بود، نباید گفت جنبش سبز سركوب شده است یا از بین رفته است.
در این كنفرانس كه از سران داخلی فتنه سلب امید شده است «طرح دولت در تبعید» برای ایران كلید می خورد.
اساس این پروژه این است كه دولت در تبعید باید توسط فردی پیاده سازی شود كه دارای پایگاه مذهبی و نظامی ویژه ای در میان ایران باشد.
در همین حال دنیس راس در لابی صهیونیستی آیپك در شهریور 88 وارد فاز اجرایی این پروژه می شود و از شناسایی فردی ایرانی در بانكوك خبر می دهد كه دارای پایگاه اجتماعی است وی سابقه فعالیت نظامی در میان نیروهای مسلح ایران را نیز دارا است.
سفارت آمریكا در بانكوك با آقای محمدرضا مدحی كه به تجارت الماس می پردازد ارتباط برقرار می كند. در یك فرصت فوری ملاقاتی بین آقای مدحی و یك ژنرال آمریكایی در بانكوك برقرار می شود اگرچه این ملاقات كوتاه است و مدحی در ابتدا اعلام می كند كه شرایط آنان را نمی پذیرد اما فورا سفر وی به عربستان هماهنگ می شود.
آقای مدحی در سفر به عربستان در یك هتل اقامت می كند و به او گفته می شود كه به زودی با فرد بسیار مهمی دیدار خواهد كرد. مهمان ویژه این دیدار خانم هیلاری كلینتون بود كه به همراه وزیر خارجه عربستان (سعود الفیصل) مشتركا در مورد براندازی در ایران با او سخن می گویند. خانم كلینتون می گوید بسیار مشتاق است كه وی را در آمریكا ببیند تا جنبش را با عنوان «جمع یاران» كه تمام طیفهای اپوزیسیون را برای براندازی در ایران دربرمی گیرد راه اندازی كند.
در این هنگام سفرای آمریكا، انگلیس و معاون سفیر فرانسه در مدت 3 روز اقامتش با وی دیدار می نمایند.
مدحی سپس در یك پرواز به لس آنجلس سفر می كند و از آنجا به محل اقامتش در واشنگتن با اسكورت دیپلماتیك انتقال می یابد.
مدحی در واشنگتن با معاونان وزیر امورخارجه دنیس راس و جوبایدن كه تمایلات صهیونیستی دارند دیدار می كند. در این دیدار جوبایدن به وی تاكید كرد كه باید روی كمك آمریكا برای براندازی ایران حساب كند. بایدن می افزاید: توافقات اولیه تشكیل دولت در تبعید در یك سال گذشته تنها چیزی كه كم داشت یك گروه امنیتی و نظامی بود و با پیوستن شما باعث تكمیل این پروژه شد.
دنیس راس هم به وی می گوید كه یك جلسه در گوادلوپ فرانسه برگزار می شود و شما در آنجا به عنوان نماینده ما عمل می كنی. با توجیه شدن مدحی در آمریكا وی راهی پاریس می شود كه گروههای ضد انقلاب كه در آنجا گرد هم آمده اند را به هم پیوند دهد.
امیرحسین جهانشاهی كه 9 سال از عمرش را تحت فعالیتهای سازمان جاسوسی موساد برای براندازی در ایران گذرانده است و مهرداد خوانساری كه به عنوان مغز متفكر وی عمل می كند، در پاریس منتظر آقای مدحی هستند و با ورود مدحی جلسه ای سه نفره بصورت محرمانه برگزار می شود كه از میان سه نفر فوق یكی به عنوان فیلم بردار و ضبط این لحظات عمل می نماید. در این جلسه قرار هماهنگی ها گذاشته می شود و اعضاء در جلوی دوربین تاكید می نمایند كه از آن جلسه سخنی بیرون نرود. پس از این جلسه چهره مدحی وارد رسانه ها می شود و تلویزیون رژیم صهیونیستی 10بار در یك روز مصاحبه وی را پخش می كند.
جنبش جمع یاران در كنفرانس گوادلوپ 2 با همكاری نمایندگانی از سرویسهای جاسوسی كشورهای مختلف و افراد ذیل برگزار می شود.
مدحی
علیرضا نوری زاده (جاسوس Mi6 و موساد)، محسن مخملباف(عضو ستاد فتنه و رابط ستاد قیطریه)، امیرحسین جهانشاهی (عضو تروریستی موساد)، حسن شرفی (جانشین دبیركل حزب منحله دمكرات)، عبدالله مهتدی (دبیركل حزب منحله كومله)، موسی شریفی(نماینده حزب همبستگی اهواز)، مهرداد خوانساری (وابسته به سازمان Mi6)،رضا حسین پور(نماینده تجزیه طلبان بلوچ) و اعضایی از جریانات فاسد فرهنگی، منافقین و سلطنت طلب ها، توده ای ها. در این جلسه همچنین سه نفر از نمایندگان دولت فرانسه به نام های ذیل حضور داشتند 1- سگال صاحب بزرگترین شركت هواپیماهای جنگی میراژ 2هزار، 2- منوال سازنده یكی از شركت های تسلیحاتی فرانسه 3- نماینده ویژه آقای ساركوزی كه مسئول میز ایران در سرویس اطلاعاتی فرانسه هم هست.
در این جلسه مخملباف از طرف جنبش سبز به سخنرانی می پردازد و بعد از وی جهانشاهی نماینده موساد می گوید: برای اولین بار در این 30 سال در یك جا جمع شدیم، یك جا و یك زبان گفتیم، مبارزه می كنیم. هیچ اختلافی بین ما نیست و یك هدف داریم آن هم براندازی است.
مدحی در اعترافاتش می گوید كه بعد از گوادلوپ 2 تصمیم بر این شد كه در پادگان «سكله» در فلسطین اشغالی مستقر شویم و با فرماندهی من و نیروهایی كه در ایران داشتم و همچنین گروهك های تروریستی منافقین با ترور فیزیكی مسئولین ارشد ایرانی در ایران كودتا را عملیاتی كنیم و در همین حال كه پروژه الماس فریب به تمام اهدافش رسیده شده بود نیروهای وزارت اطلاعات در یك محل مدحی را آخرین حلقه پروژه به ایران منتقل می كنند و سرویس های جاسوسی آمریكا، رژیم صهیونیستی، انگلیس و آلمان را ناكام می گذارند.
شایان ذكر است در تاریخ گوادلوپ 1 كه در ژانویه 1979/دی1357 با حضور رؤسای دولت 4 قدرت مهم بلوك غرب در جزیره گوادلوپ برگزار شد، به عنوان اقدامی در جهت بازگشت شاه مخلوع ایران به قدرت شناخته می شود، اما این بار در گوادلوپ 2 سران اپوزیسیون جمهوری اسلامی كه حتی سران گروه های منحرف اخلاقی و اجتماعی نیز در میان آنها به چشم می خوردند با هم متحد شدند و با اعلام موجودیت «دولت در تبعید» رسماً نسبت به انجام اقدام براندازانه علیه جمهوری اسلامی متحد شدند، اتحادی كه پشتوانه مالی 7 میلیارد دلاری آمریكا را در پشت سر خود داشت.
نوع مطلب : سیاست ...، 
برچسب ها : مدحی، محمد رضا مدحی، سردار مدحی، الماسی برای فریب، نوری زاده، در باره گوادلوپ، امیر حسین جهانشاهی، مهرداد خوانساری، عکسهای محمد رضا مدحی معروف به سردار،
لینک های مرتبط :
          
چهارشنبه 18 خرداد 1390
چهارشنبه 11 مرداد 1396 03:57 ب.ظ
Remarkable! Its truly remarkable article, I have got much clear idea about from this post.
دوشنبه 9 مرداد 1396 11:19 ق.ظ
Remarkable! Its genuinely remarkable paragraph, I have got much clear idea on the topic of from this piece of writing.
جمعه 6 مرداد 1396 11:39 ب.ظ
Wow, awesome weblog format! How lengthy have you ever been running a blog for?

you make blogging glance easy. The whole glance of your web site is magnificent, let alone the content material!
جمعه 6 مرداد 1396 09:10 ب.ظ
Howdy I am so thrilled I found your blog, I really found you by mistake, while I was searching
on Bing for something else, Nonetheless I am here now and
would just like to say thanks for a remarkable post and a all round thrilling blog (I also love the theme/design), I don’t have time to read through it all at the
minute but I have saved it and also added your RSS feeds, so when I
have time I will be back to read a lot more, Please do keep up
the superb b.
جمعه 25 فروردین 1396 07:27 ب.ظ
Hello there! Do you use Twitter? I'd like to follow you if that would be okay.
I'm definitely enjoying your blog and look forward to new updates.
دوشنبه 14 فروردین 1396 10:34 ب.ظ
These are really great ideas in about blogging.
You have touched some pleasant things here. Any way keep up wrinting.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی